دانلود کتاب Kaplan IELTS

دانلود کتاب Kaplan IELTS

توضیحات

کتاب Kaplan IELTS از جمله کتاب های خوب برای آمادگی آزمون آیلتس می باشد که توسط KAPLAN چاپ شده است. این کتاب علاوه آموزش، هر قسمت از آزمون آیلتس را جداگانه بررسی می کند و  توضیحات جامعی درباره هر یک از بخش ها ارائه می دهد. این ویژگی کتاب همراه با آموزش و آزمون ها و تست های تمرینی می تواند به داوطلبان آزمون آیلتس کمک شایانی نماید.

 

کتاب Kaplan IELTS شامل ۴ بخش به شرح زیر می باشد:

 

بخش اول: آیلتس چیست؟ (?What is IELTS)

در این بخش توضیحات جامعی درباره ی آزمون آیلتس ، تفاوت آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال، ساختار آزمون آیلتس، نحوه ی نمره دهی بخش های مختلف آیلتس، نحوه ی ثبت نام، مراکز آزمون، چه زمانی در آزمون شرکت کنید، هزینه ی شرکت در آزمون آیلتس و چه کارهایی باید در روز آزمون انجام داد، می دهد.

 

بخش دوم: آموزش هر بخش آزمون آیلتس به طور جداگانه

 

۱- آموزش Listening :

در این قسمت علاوه بر آموزش Listening، راه حل برای هر نوع سوال Listening می دهد و در آخر نیز ۴ آزمون تمرینی برای تمرین بیشتر این بخش آورده شده است.

 

۲-آموزش Reading: 

در این قسمت نیز هر نوع سوال احتمالی برای بخش Reading در آزمون آیلتس بررسی شده و راه حل آن بیان می شود و ۶ آزمون تمرینی برای بخش Reading آزمون آیلتس آورده شده است که ۳ آزمون تمرینی مربوط به آیلتس جنرال و ۳ آزمون تمرینی مربوط به آیلتس آکادمیک می باشد.

 

۳-آموزش Writing: 

در این قسمت نمونه هایی از مدل های writing آزمون آیلتس آورده شده است. در انتهای این بخش نیز ۴ آزمون تمرینی قرار داده شده است. ۲ آزمون برای آیلتس جنرال و ۲ آزمون برای به آیلتس آکادمیک است.

 

۴-آموزش Speaking:

در این قسمت نمونه هایی از Speaking آورده شده است و آموزش داده می شود. در انتهای این بخش ۳ آزمون تمرینی قرار داده شده است و نمونه ی جواب این سوالات Speaking نیز قرار داده شده است.

 

بخش سوم:

در این بخش ۶ آزمون تمرینی جامع به همراه جواب گنجانده شده است.

 

بخش چهارم:

در قسمت انتهایی کتاب متن فایل های صوتی قرار دارد.

 

این کتاب ویرایش سال ۲۰۱۰-۲۰۰۹ می باشد. پس از این کتاب، کتاب های Kaplan با عنوان Kaplan IELTS Premier به چاپ رسیدند. از ویژگی های نسخه ی جدید این کتاب ها می توان به دارا بودن بیش از ۹۰۰ تست تمرینی در قالب آموزش ها و ۸ آزمون تمرینی اشاره کرد .نسخه ی چاپ شده در سال ۲۰۱۷ این مجموعه با نام Kaplan IELTS Premier with 8 Practice Tests که ویرایش سوم از سری کتاب های Kaplan IELTS می باشد نیز در سایت کمک زبان برای دانلود قرار داده شده است.

 

*برای دانلود کتاب Kaplan IELTS به پایین صفحه مراجعه کنید*


رمز عبور تمامی فایل ها :  helplanguage.com


 


لینک های دانلود Kaplan IELTS