دانلود کتاب Kaplan IELTS Premier with 8 Practice Tests

دانلود کتاب Kaplan IELTS Premier with 8 Practice Tests

توضیحات

کتاب Kaplan IELTS Premier with 8 Practice Tests از سری کتاب های Kaplan مخصوص آزمون آیلتس می باشد. این کتاب ویرایش سوم از سری کتاب های Kaplan IELTS Premier است. این کتاب را به جرأت می توان جزو کتاب های خوب در زمینه ی آمادگی برای آزمون آیلتس به حساب آورد. کتاب Kaplan IELTS Premier با ارائه ی راهکار های مخصوص نمره ی شما را بالا می برد و با ارائه ی تست های خوب و تا حدی مشابه به آزمون آیلتس شرایط را برای گرفتن نمره ی بالاتر فراهم می آورد.

 

این کتاب علاوه بر آموزش، حاوی بیش از ۹۰۰ تست تمرینی و ۸ آزمون تمرینی می باشد و هر مهارت از چهار مهارت مورد نیاز برای آیلتس در این کتاب به طور جداگانه مورد بررسی و آموزش قرار می گیرند و این ویژگی ها باعث شده است تا یکی از کتاب های مطرح در زمینه ی آمادگی آزمون آیلتس به حساب آید.

 

کتاب Kaplan IELTS Premier قرار گرفته نسخه ی سوم از این سری کتاب می باشد که در سال ۲۰۱۷ به چاپ رسیده است. کتاب Kaplan IELTS نیز که در سال ۲۰۱۰-۲۰۰۹ عرضه شده است نیز در سایت وجود دارد و می توانید آن نسخه را نیز دانلود کنید.

 

 

فصل های کتاب Kaplan IELTS Premier with 8 Practice Tests:

 

اول:

این فصل را در واقع می توان مقدمه ی کتاب به حساب آورد و همان طور که از عنوانش پیداست (Introduction to IELTS) به طور کلی شما را با آزمون آیلتس بیشتر آشنا می کند.

 

دوم تا پنجم: 

به ترتیب به آموزش مهارت های Listening, Reading, Writing, Speaking می پردازد. هر فصل نیز به چهار قسمت تقسیم شده است و آموزش ها در چهار قسمت داده شده است. در انتهای هر فصل نیز پاسخ تمرینات آن وجود دارد.

 

ششم:

۸ آزمون تمرینی و مشابه آزمون آیلتس گنجانده شده است. ۶ آزمون مربوط به آیلتس آکادمیک و ۲ آزمون مربوط به آیلتس جنرال می باشد.

 

هفتم: 

متن فایل های صوتی در این قسمت گنجانده شده است.

 

هشتم:

پاسخ آزمون های تمرینی در این قسمت قرار گرفته است.

 

 

کتاب Kaplan IELTS Premier with 8 Practice Tests شامل فایل های زیر در سایت کمک زبان دانلود قرار گرفته است:

 

-کتاب (Book)

 

-فایل های صوتی کتاب (Audio Files)

 


Description

Kaplan’s IELTS Premier Third Edition examines the most important language skills and strategies needed to succeed on the IELTS exam. Our book combines Kaplan’s exclusive score-raising tactics and provides you with the test-like practice you need to increase your chances of getting the high score you want.

The IELTS Premier Third Edition book includes:

۸ full-length practice tests: ۶ Academic IELTS and 2 General Training IELTS to prepare for both versions of the exam –

۹۰۰+ practice questions and items with detailed answers and explanations –

In-depth review for all four sections of the exam (Listening, Speaking, Reading and Writing) along with Kaplan’s skill-building strategies –

CD with audio tracks for test-like listening and speaking practice –

 

*برای دانلود Kaplan IELTS Premier with 8 Practice Tests به پایین صفحه مراجعه کنید*


رمز عبور تمامی فایل ها :  helplanguage.com


 

مطالب مرتبط:

کتاب Kaplan IELTS                   


لینک های دانلود Kaplan IELTS Premier