دانلود کتاب High Impact IELTS

دانلود کتاب High Impact IELTS

توضیحات

کتاب High Impact IELTS از کتاب های آمادگی آزمون آیلتس می باشد. این کتاب شامل ۹ درس بوده و هر درس شامل ۱۲ بخش می باشد. مهارت های مورد نیاز برای آیلتس در این کتاب به سه قسمت تقسیم شده و Reading & Listening با هم و Speaking و Writing به طور جداگانه بررسی شده اند.

 

این کتاب علاوه بر کتاب دانش آموز، حاوی کتاب معلم و فایل های صوتی نیز می باشد. در کتاب معلم علاوه بر پاسخ تمرینات، راهکار های تدریس معلمان و نحوه ی تدریس نیز آموزش داده شده است. در کتاب معلم این مجموعه چهار ضمیمه نیز گردآوری شده است . ضمیمه اول(vocabulary sheet) شامل کلماتی برای آزمون آیلتس است. ضمیمه دوم (task ll writing guide) شامل راهکار ها و راهنمایی هایی است تا داوطلبان آزمون آیلتس بتوانند در بخش دوم از قسمت writing آزمون آیلتس عملکرد بهتری داشته باشند. در ضمیمه سوم (listening tape scripts) از کتاب معلم، متن فایل های صوتی گردآوری شده است. در ضمیمه چهارم (model essays) نیز متن های نمونه برای نوشتن انشاء آورده شده است و با بهره گیری از این متن ها می توان مهارت writing را تا حد قابل قبولی ارتقا داد.

 

در کل می توان گفت که این کتاب مناسب کسانی است که قصد شرکت در آزمون آیلتس آکادمیک را دارند. از ویژگی های بسیار خوب این کتاب نیز به آموزش جامع writing آن برای شرکت در آزمون آیلتس می توان اشاره کرد.

 

کتاب High Impact IELTS شامل فایل های زیر در سایت کمک زبان برای دانلود قرار گرفته است:

 

-کتاب اصلی  (Book)

 

-فایل های صوتی(Audio Files)

 

-کتاب معلم (Teacher Book)

 


Description

High Impact IELTS is comprehensive books aimed at helping students pass the Academic Module of the IELTS exam. From an overall guide to the IELTS exam right up to suggestions for preparation the night before, High Impact IELTS covers all the details essential for a good result

*برای دانلود به پایین صفحه مراجعه کنید*


رمز عبور تمامی فایل ها :  helplanguage.com


 


لینک های دانلود High Impact IELTS