دانلود کتاب ۴۰۴Essential Tests for IELTS Academic Module

دانلود کتاب ۴۰۴Essential Tests for IELTS Academic Module

توضیحات

کتاب ۴۰۴Essential Tests for IELTS Academic Module یا ۴۰۴ نکته ضروری آزمون آیلتس آکادمیک مناسب کسانی که می خواهند در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت نمایند. آیلتس آکادمیک (Academic IELTS) مناسب برای افرادی است که قصد ادامه تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی زبان را دارند. اما آیلتس عمومی (General IELTS) مناسب افرادی است که قصد مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان مثل کانادا، استرالیا و … را دارند.

 

داوطلبان آزمون ها همواره قبل از امتحان به دنیال شبیه سازی محیط آزمون هستند. در این کتاب نیز سعی شده است تا نیاز داوطلبان آزمون آیلتس آکادمیک در شبیه سازی این آزمون بر طرف شود. در کتاب ۴۰۴Essential Tests for IELTS Academic Module در ابتدا توضیحاتی درباره ی آزمون آیلتس داده شده است و به این سوال پاسخ می دهد که اساساً آزمون آیلتس چیست. سپس توضیحاتی در رابطه با نحوه ی نمره دهی و طیف نمرات آیلتس ارائه می دهد.

 

در قسمت های اصلی کتاب هر مهارت از چهار مهارت های مورد نیاز آزمون آیلتس را به طور جداگانه بررسی می کند و به آموزش و ذکر نکات و تست هایی از این بخش ها می پردازد. خوبی این کار در این کتاب این است که هر مهارت به طور جداگانه بررسی شده و داوطلبان می توانند به خوبی خود را سنجیده و به رفع نقاط ضعف خود در هر یک از مهارت ها بپردازند. بعد از این قسمت، ۴ تست مشابه و تمرینی گنجانده شده است و در این آزمون ها نیز برای هر مهارت جداگانه تست آورده شده است.

 

در انتهای کتاب نیز پاسخ تمرینات و متن فایل های صوتی گردآوری شده است.

 

 

کتاب ۴۰۴Essential Tests for IELTS Academic Module شامل فایل های زیر در سایت کمک زبان برای دانلود قرار گرفته است:

 

-کتاب اصلی  (Book): 

علاوه بر آموزش،دارای پاسخ تمرینات و متن فایل های صوتی نیز می باشد.

 

-فایل های صوتی(Audio Files)

 

*برای دانلود به پایین صفحه مراجعه کنید*


رمز عبور تمامی فایل ها :  helplanguage.com


 


لینک های دانلود 404Essential Tests for IELTS Academic Module